NEDEN KİPA ÜRÜNLERİNE GÜVENMELİSİNİZ?

GÜVENİLİR TEDARİKÇİLERLE ÇALIŞIYORUZ!

Kipa marka ürünlerini üreten tedarikçilerin üretim koşullarını uluslararası standartlarda belirlenmiş kriterlere göre uzman denetçiler ile denetliyoruz.Üretim  tesisleri onaylanmayan firmalardan ürün almıyoruz. Denetimleri belli aralıklarla tekrarlıyor, üretim süreçlerini periyodik olarak izliyoruz.

 

ETİK TİCARET İLKELERİNİ ÖNEMSİYORUZ!

Kipa markalı ürünlerimizi üreten tedarikçi çalışanlarının sosyal haklarını önemsiyoruz. Bu amaçla 2008 yılından bu yana Kipa marka ürün tedarikçilerimizde etik ticaret koşullarını değerlendiriyoruz. 

____________________________________________________________________________

KİPA ÜRÜNLERİNE SİZİNLE BİRLİKTE KARAR VERİYORUZ!

Kipa marka ürünlerini rafa çıkarmadan önce sizin beğeninize sunuyoruz. Bu amaçla yeni geliştirdiğimiz ürünleri tadım testleri veya ev panelleri ile ilk önce müşterilerimize denettiriyor, beklenti ve değerlendirmelerine göre geliştiriyoruz.

___________________________________________________________________________

TAZE ÜRÜNLERİMİZİ KONTROL EDEREK MAĞAZALARIMIZA GÜVENLE TAŞIYORUZ

Tüm taze ürünlerimizi dağıtım merkezimizdeki Kalite ekibimizin kontrolü sonrası soğutmalı araçlarımızla soğuk zinciri kırmadan mağazalarımıza taşıyoruz. Mağazalarımızda ürünlerin güvenle muhafaza edilmesini ve satışa çıkmasını sağlıyoruz.

____________________________________________________________________________

ANALİZLERLE ÜRÜN GÜVENLİĞİNİZ SAĞLIYORUZ!

Kipa markalı ürünlerin Türk Gıda Kodeksi ilgili mevzuatlarına göre akredite laboratuvarlarca analizleri yapılır. Satışa uygun olmayan ürünlerin raflarımızda yer almamasını sağlıyoruz.